eset - praca zdalna

Pandemia COVID-19 cały czas się rozwija, wpływając na życia kolejnych osób na całym świecie. W tym niepewnym czasie chcemy dalej dostarczać Wam skutecznej ochrony.

W chwili obecnej nasz główny priorytet to ochrona żyć i biznesów. Możecie mieć pewność, że choć robimy co w naszej mocy, by dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników, nasze rozwiązania cały czas funkcjonują, zapewniając Wam ochronę przed cyberzagrożeniami.

zadbaj o bezpieczeństwo pracowników zdalnych

Przeskanuj komputer

Skorzystaj z ESET Online Scanner, by za darmo usunąć wszystkie wirusy i inne zagrożenia ze swojego komputera.

serwis stron siedlce

Wskazówki dla administratorów

Czy zrobiłeś wszystko, żeby zabezpieczyć swoich pracowników zdalnych? Pobierz nasz poradnik i poznaj 10 najważniejszych kroków, by skutecznie chronić firmę, kiedy pracownicy pracują z domu.

Chroń dostęp zdalny

Ataki wykorzystujące podatności w Remote Desktop Protocol (RDP) to jedne z najpoważniejszych zagrożeń czyhających na firmę działającą zdalnie. Pobierz nasz poradnik i dowiedz się, jak się przed nimi chronić.

Forest Now Tech

Przeczytaj raport Forrester Now Tech: Enterprise Detection and Response, Q1 2020 i dowiedz się w jaki sposób rozwiązanie EDR, takie jak ESET Enterprise Inspector, może pomóc chronić twoją organizację podczas kryzysu.

chroń swoją firmę już teraz

Ochrona stacji roboczych

Rozwiązanie bezpieczeństwa idealne do pracy zdalnej. Zapewnij ochronę komputerom PC oraz smartfonom z systemami Android i iOS ciągu kilku minut. Chroń dane i urządzenia, w tym za pomocą szyfrowania, niezależnie od tego, gdzie znajdują się pracownicy.

verification

Wieloskładnikowe uwierzytelnianie

Chroń połączenia VPN i powstrzymaj nieuprawniony dostęp do urządzeń pracowników w przypadku utraty lub kradzieży z pomocą łatwego we wdrożeniu rozwiązania wieloskładnikowego uwierzytelniania.

Zdalne zarządzanie

Zarządzaj bezpieczeństwem informatycznym swojej firmy z chmury. Monitoruj w czasie rzeczywistym wszystkie firmowe urządzenia oraz korzystaj z rozbudowanych dynamicznych raportów. Wszystko z poziomu jednej konsoli, dostępnej przez przeglądarkę internetową.

Masz pytania?

Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na każde pytanie!