comarch erp xl

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących ze sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy.

comarch erp xl

Wsparcie biznesu

Comarch ERP XL może być znakomitym wsparciem dla Państwa biznesu, może zapewnić  konieczną na rynku przewagę konkurencyjną. Potrafimy Państwu w tym pomóc, zapewniając we współpracy z Państwem sukces wdrożenia. Zapraszamy Państwa do kontaktu, do współpracy. Sedkomp sp. z o.o. to najwyższe na rynku kompetencje wdrożeniowe, potwierdzone referencjami Klientów z różnych branż.

Pytania

Prowadzenie biznesu w nieustannie zmieniających się warunkach gospodarczych jest niezwykle trudnym zadaniem. Nowoczesne systemy informatyczne znacząco wpływają na usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem. Oferowane przez nie możliwości dają przewagę w walce o pozycję lidera. Comarch ERP XL  uporządkowuje oraz automatyzuje wiele procesów zachodzących wewnątrz firmy . Poprzez szybki dostęp do kompleksowej informacji wspomaga podejmowanie trafnych decyzji.

Z rozwiązania Comarch ERP XL skorzystało już ponad 5000 klientów z różnych branż. Kilkanaście lat doświadczenia na rynku rozwiązań ERP, profesjonalna wiedza ekspertów oraz mnogość zakończonych wdrożeń przekładają się na zaufanie i satysfakcję ogromnej rzeszy klientów. System jest rekomendowany przez firmy z różnych branż.
Ci, którzy postawili na Comarch ERP XL, czerpią korzyści!

Referencje

"Duże zaangażowanie i wiedza pracowników tej firmy przyczyniły się do zakończenia wdrożenia z pełnym sukcesem."
Piotr izdebski
Heban Sp. z o. o.
"Firma Sedkomp w pełni wywiązała się z postawionych zadań. Oprócz wdrożenia systemu CDN XL, modułów: Księgowość, Sprzedaż, Środki trwałe - opracowała dodatkowy, dedykowany moduł wspierający obsługę umów."
Grzegorz gołąbek
PUK sp z o.o.
"Chcielibyśmy polecić firmę Sedkomp jako wysokiej klasy specjalistę w zakresie wdrażania systemów informatycznych. Naszą opinię opieramy na podstawie kompleksowego wdrożenia systemu CDN XL. Zarekomendowany system spełnił nasze oczekiwania i znacząco wpłynął na poprawę funkcjonowania firmy."
Andrzej nasiłowski
FREZPOL
"Udzielamy referencji dla firmy Sedkomp sp z o.o., która dostarczyła i w profesjonalny sposób wdrożyła system informatyczny Comarch ERP Optima."
zbigniew chaciński
Społem

Masz pytania?

Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na każde pytanie!