Dla profesjonalistów

Twoje doświadczenie ma u nas przyszłość! W SEDKOMP będziesz uczestniczyć w tworzeniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań, których celem jest poprawa jakości życia w biznesie. 

Dla absolwentów

Zacznij z nami karierę! Zakończyłeś z powodzeniem studia i szukasz pierwszych wyzwań zawodowych? U nas będziesz mógł nauczyć się podstaw programowania i rozwiniesz skrzydła. Stań się częścią naszego zespołu i twórz innowacje. 

Dla studentów

Buduj z nami fundamenty jutra! W firmie SEDKOMP będziesz miał szansę obserwować jak pracuje biznes. Będziesz mógł już na etapie studiów kształtować swoją przyszłość zawodową. Dołącz do nas i łącz pracę ze studiami!

Pracuj z nami- Aplikuj teraz

Dodane 4 miesiące dni temu

Twój zakres obowiązków: realizacja projektów programistycznych w zakresie systemów ERP tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań IT zgodnie z wymogami biznesu pomoc techniczna oraz nadzór techni...

Czytaj dalej

Dodane 4 miesiące dni temu

Twój zakres obowiązków: udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP udział w opracowaniu analiz przedwdrożeniowych Nasze wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane informat...

Czytaj dalej