fbpx

Access The Training Now

Complete your details below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
logo Sedkomp
Comarch Partner
Partner roku stempel

"Zautomatyzuj pracę swojego biura i zyskaj nawet 20 dodatkowych godzin w miesiącu lub więcej"

Wypróbuj Bezpłatnie Dedykowane Oprogramowanie Dla Biur Rachunkowych - Comarch Optima

choose your image

Gwarancja aktualizacji systemu do zmieniających się przepisów podatkowych

choose your image

Automatyzacja procesów księgowych (o 61% krótszy czas na przygotowanie raportów i analiz) 

choose your image

Intuicyjna obsługa wszystkich klientów w jednym miejscu w modelu stacjonarnym lub w chmurze

choose your image

Sprawniejsze realizowanie procesów księgowych i podatkowych o 66%

Pełna funkcjonalność przez 60 dni ZA DARMO

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu nadania dostępu i dopasowania funkcjonalności do Twoich indywidualnych potrzeb

.

800+

KLIENTÓW

600+

WDROŻENIA

150+

CERTYFIKATY

100+

REFERENCJE

Poznaj zestaw rozwiązań opracowanych na podstawie doświadczenia ponad 2600 Biur Rachunkowych i Doradców Podatkowych

Moduł Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy w biurach rachunkowych i dla doradców podatkowych.

Sposób działania oraz interfejs jest czytelny i przejrzysty, a co najważniejsze jest jedynym oprogramowaniem jakiego będziesz potrzebować. Wszystko z myślą o wydajniejszej pracy.

Comarch Optima uzyskał Certyfikat zgodności z Ustawą o Rachunkowości. 

Co przyśpieszy rozwój Twojego biznesu?

Moduły Comarch ERP Optima

Moduł

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi każdego rodzaju biznesu dzięki modułom: Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Płace i Kadry, Środki Trwałe

Internetowa Wymiana Dokumentów

Moduł

Bezpieczeństwo przesyłania danych w modelu: klient - biuro rachunkowe, dzięki odpowiedniemu szyfrowaniu danych przez serwer Comarch

Analizy Business Inteligence

Moduł

Zaawansowane narzędzie do budowania raportów i analiz na bazie danych dostępnych w Comarch ERP Optima. Raz zbudowany raport może zostać zdefiniowany dla każdego klienta biura osobno.

BI Point Menadżer

Moduł

Dzięki BI Point Menadżer Biuro Rachunkowe może na bieżąco udostępniać swoim klientom wszelkiego rodzaju raporty i statystki dotyczące ich biznesu, budując tym samym partnerskie relacje.

Automatyczne wprowadzanie faktur - OCR

Moduł

Narzędzie Comarch OCR analizuje dostarczony plik graficzny (np. fakturę VAT) i rozpoznaje na nim tekst, a następnie automatycznie wprowadza do systemu ERP, dzięki czemu praca księgowego sprowadza się jedynie do zweryfikowania, zaksięgowania i zarchiwizowania dokumentu.

iKsięgowosc24.pl

Moduł

Dedykowany serwis dla Biur Rachunkowych, w którym w przejrzysty sposób mogą prezentować swoją ofertę. Portal rocznie odwiedza ponad 70 000 użytkowników zainteresowanych usługami księgowymi.

Co klienci mówią o Comarch ERP Optima?

Opinie Biur Rachunkowych, które korzystają z oprogramowania Comarch

Proven

"Za umiarkowaną cenę biuro otrzymało narzędzie niemal kompletne, a co najważniejsze w ostatnich dwóch latach modernizowane i aktualizowane na bieżąco we wszystkich aspektach funkcjonowania."

ASPIS Consult


Great

"Zintegrowany przepływ danych umożliwia szybszą i precyzyjną obróbkę danych. Nieustanne aktualizacje programu stawiają czoło zmieniającym się aktom prawnym."

PERFEKTO SP. Z O.O.


Guaranteed

"Zaproponowane rozwiązania usprawniają przepływ informacji w firmie, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawniej obsługiwać Klientów naszego biura od strony księgowej i kadrowo- płacowej."

Biuro Rachunkowe KOMPENDIUM


Immaculate

"Comarch ERP Optima zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia Biura Rachunkowego, a także dodatkowe wartości, o których przydatności zdajemy sobie sprawę dopiero, gdy mamy je w rękach. Przykładem jest moduł Biuro Rachunkowe, który sprawia, że mamy więcej czasu, ponieważ dzięki niemu dokonujemy operacji seryjnych na wielu kontrahentach."

SOLID PARTNER


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby dopasować funkcjonalności Comarch Optima do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaraz po tym otrzymasz dostęp do systemu.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie. Uważamy, że partnerskie relacje w biznesie są ważniejsze od pieniędzy, zatem 60 dniowy dostęp do oprogramowania nic nie kosztuje.

Mam więcej pytań, ale nie chcę pobierać oprogramowania.

Jeśli nie chcesz pobierać oprogramowania to oczywiście nie musisz. Po prostu zostaw swoje dane w formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszelkie możliwe pytania.

Wypełnij formularz i odbierz swój dostęp do Comarch ERP Optima lub umów się na BEZPŁATNĄ konsultację telefoniczną

.

Copyright © SEDKOMP SP. Z O. O. Wszelkie prawa zastrzeżone.