fbpx

Access The Training Now

Complete your details below for instant access

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close
logo Sedkomp
Comarch Partner
Partner roku stempel

"Zoptymalizuj pracę swojego biura i zmniejsz koszty funkcjonowania firmy nawet o 51%"

dzięki
Comarch Optima

Pełna funkcjonalność przez 60 dni ZA DARMO

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź jak możemy zautomatyzować Twój biznes

.

The timer has expired!

Korzyści z użytkowania 
Comarch Optima


o 61%*

Step 1

Krótszy czas na przygotowanie raportów i analiz

o 51%*

Step 1

Mniejsze koszty funkcjonowania firmy

o 66%*

Step 1

Sprawniejsze realizowanie procesów księgowych i podatkowych

85%*

Step 4

Użytkowników dostrzega wzrost efektywności firmy (sprawność procesów wewnętrznych/ obsługi klienta/ pracowników)

*badanie przeprowadzone na grupie 993 klientów Comarch ERP Optima

Co klienci mówią o Comarch ERP Optima?

Proven

"Szukaliśmy rozwiązania online działającego w przeglądarce i zbierającego w jednym miejscu wszystkie dane kadrowe, a przede wszystkim wnioski urlopowe. Potrzebowaliśmy szybkiego i prostego rozwiązania, które będzie łatwo wdrożyć, a także będzie można rozwijać wraz z potrzebami naszej organizacji."

Branża ubezpieczeniowa


Great

"System Comarch ERP Optima przynosi naszej firmie konkretne korzyści biznesowe jak oszczędnośc czasu i kosztów, umożliwia profesjonalną obsługę klienta i optymalizuje wszystkie obszary działania firmy. Dodatkowo system jest ciągle rozwijany przez producenta, co daje nam bezpieczeństwo w zakresie zmian w przepisach i umożliwia dalszy rozwój."

Branża handlowa /

e-commerce


Guaranteed

"(...) Na bieżąco otrzymujemy informacje jak przebiega sprzedaż w konkretnych kanałach lub grupach produktowych. Moduł analizy Business Intelligence to rozwiązanie, które umożliwia zbierać i agregować dane. Pozwala nam określać, w której grupie produktów mamy największy potencjał do wzrostu. Po analizie i wdrożeniu wielu nowych produktów tego typu, obroty w tej grupie produktowej wzrosły o 70%" 

Klub piłkarski


Immaculate

"Comarch ERP Optima zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia Biura Rachunkowego, a także dodatkowe wartości, o których przydatności zdajemy sobie sprawę dopiero, gdy mamy je w rękach. Przykładem jest moduł Biuro Rachunkowe, który sprawia, że mamy więcej czasu, ponieważ dzięki niemu dokonujemy operacji seryjnych na wielu kontrahentach."

Biuro rachunkowe


Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam dostęp do programu?

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby dopasować funkcjonalności Comarch Optima do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaraz po tym otrzymasz dostęp do systemu.

Czy są jakieś ukryte koszty?

Nie. Uważamy, że partnerskie relacje w biznesie są ważniejsze od pieniędzy, zatem 60 dniowy dostęp do oprogramowania nic nie kosztuje.

Mam więcej pytań, ale nie chcę pobierać oprogramowania.

Jeśli nie chcesz pobierać oprogramowania to oczywiście nie musisz. Po prostu zostaw swoje dane w formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą aby odpowiedzieć na wszelkie możliwe pytania.

Wypełnij formularz i odbierz swój dostęp do Comarch ERP Optima lub umów się na BEZPŁATNĄ konsultację telefoniczną

.

Copyright © SEDKOMP SP. Z O. O. Wszelkie prawa zastrzeżone.