Projektowanie dedykowanych aplikacji ERP - indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu<

Projektujemy nowoczesne systemy ERP, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa danych zgodnie z wymogami aplikacji klasy Enterprise. Oferujemy projektowanie aplikacji mobilnych na iOS, Android oraz Windows Mobile, oraz rozwój aplikacji natywnych. Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla stacji roboczych oraz aplikacje mobilne, które mogą być obsługiwane z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki integracji systemu ERP z dedykowaną aplikacją Zintegrowany System Informatyczny może obsłużyć i zautomatyzować wiele specyficznych procesów biznesowych.

Nasze aplikacje ERP

comarch wms
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Moduł automatycznego wystawiania dokumentów handlowych z Comarch WMS

W dzisiejszych czasach cyfryzacja procesów biznesowych jest kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Dlatego warto inwestować w narzędzia, które usprawniają i automatyzują codzienną pracę, takie jak autorska aplikacja dedykowana do systemu Comarch WMS. Jej głównym zadaniem jest automatyczne wystawianie dokumentów handlowych. Zanurzmy się w jej kluczowe funkcjonalności.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Comarch REST API do Comarch ERP XL

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego technologia REST API jest kluczem do nowoczesnej i efektywnej integracji systemów? Odkryj główne korzyści, jakie przynosi wdrożenie REST API, i dowiedz się, jak może ono odmienić Twój biznes.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Importer do zestawień flotowych do Comarch ERP XL

Importer do zestawień flotowych to nasza autorska aplikacja, dzięki której możesz łatwo importować duże ilości danych flotowych. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami tej aplikacji.

Dedykowane aplikacje ERP - dla kogo?

Projektujemy systemy klasy ERP skrojone na miarę potrzeb Twojej firmy. Obsługujemy klientów potrzebujących spersonalizowanego oprogramowania ERP, które umożliwi skuteczniejsze zarządzanie procesami biznesowymi. Tworzymy aplikacje dla firm, w których nie sprawdzają się gotowe rozwiązania.
Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań zintegrowanych z systemami Comarch ERP. Tworzymy zarówno oprogramowanie dedykowane dla stacji roboczych, jak i aplikacje WEB-owe umożliwiające obsługę z dowolnego miejsca przez przeglądarkę internetową.

Zalety dedykowanych aplikacji ERP

 • Aplikacje ERP i system ERP umożliwia automatyzację wielu procesów, które przysparzają firmom problemów. Dzięki dodatkom do ERP (aplikacjom ERP) użytkowanie systemów ERP przynosi firmom ogromne korzyści w postaci optymalizacji czasu i kosztów.

  Sprawdź, co zyskasz, decydując się na wdrożenie tych rozwiązań w swojej firmie.

  • Sposób działania aplikacji jest w pełni intuicyjny. Podczas tworzenia aplikacji mobilnych projektanci przykładają dużą wagę do takich kwestii jak doświadczenie użytkownika.
  • Elementy interfejsu użytkownika są przejrzyste, co ułatwia obsługę aplikacji mobilnej.
  • Moduł produkcyjny daje możliwość zarządzania firmą za pośrednictwem smartfona z dostępem do sieci.
  • W procesie projektowania aplikacji mobilnych uwzględnia się specyficzne potrzeby przedsiębiorstwa, w tym możliwość przypisywania uprawnień do wyświetlania danych.
  • System ERP umożliwia szybką konwersję informacji i wielopoziomową analizę danych Twojej firmy.
  • Oprogramowanie ERP, zintegrowane z dedykowaną aplikacją mobilną, pozwala na zoptymalizowanie pracy maszyn i ludzi (niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa).
  • Aplikacja mobilna posiada wygodną wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie znalezienie informacji dotyczących procesu produkcyjnego.

Projektowanie dedykowanych aplikacji ERP - indywidualne rozwiązania dla Twojego biznesu

Systemy ERP zostały rozbudowane, dzięki czemu dają wiele możliwości w procesie cyfryzacji firmy. Integracja aplikacji ERP z systemem Comarch ERP to proces, który wymaga rozległej wiedzy technicznej, ale jest jak najbardziej możliwy do przeprowadzenia. Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, które ma bardzo konkretnie i niestandardowe wymagania, dzięki dedykowanym aplikacjom ERP jest dzięki temu dużo efektywniejsze.

Aplikacje ERP dostosowane do potrzeb firmy - pisanie aplikacji ERP

Projektowanie i pisanie aplikacji ERP na potrzeby danej firmy lub klienta polega na zebraniu wymagań biznesowych i wdrożeniu rozwiązania ERP zgodnie z nimi. Dedykowane aplikacje ERP są świetnym rozwiązaniem dla firm, które w procesie produkcji posiadają etapy specyficzne dla swojej branży, czy działalności. Dzięki aplikacji ERP projektowanej na życzenie ten etap może zostać usystematyzowany i ujednolicony, co prowadzi do sprawniejszego zarządzania i optymalizacji procesów wewnętrznych przedsiębiorstwa. Dzięki zintegrowaniu aplikacji system zarządzania (system informatyczny) może obsłużyć i zautomatyzować wiele specyficznych procesów biznesowych.

Innowacyjne Projektowanie Aplikacji ERP dla Efektywności i Wzrostu Biznesu

Projektowanie aplikacji ERP na potrzeby danej firmy to wieloetapowa procedura, która rozpoczyna się od analizy potrzeb klienta. Dedykowane aplikacje ERP są projektowane zgodnie z odgórnie założonymi celami i potrzebami. W pierwszej kolejności tworzenia aplikacji następuje analiza potrzeb Klienta oraz określenie potrzebnych funkcjonalności. Zebrane dane analityczne wykorzystywane są w dedykowanych aplikacjach ERP.

Projektowanie aplikacji krok po kroku

Opisanie procesu produkcji oraz zależności między etapami ma kluczowe znaczenie przy tworzeniu aplikacji mobilnych. Po ustaleniu wszystkich wymagań następuje etap wykonywania klikalnej makiety. Kiedy klient uzna, że interfejs użytkownika jest w pełni transparentny i zaakceptuje projekt, przechodzimy do programowania i testowania wdrażanych rozwiązań. Proces wdrożenia systemu ERP i przeszkolenie użytkowników aplikacji to ostatni etap naszej pracy. Biorąc pod uwagę, że rozwiązania tej klasy charakteryzują się dużym stopniem złożoności, gwarantujemy kompleksową pomoc w zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania systemu.

Tworzenie aplikacji i wdrożenia systemu ERP od podstaw
- w czym możemy Ci pomóc?

Aplikacje ERP dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa wspierają i poprawiają procesy w firmie. Oprócz dużych aplikacji tworzymy też małe dodatki ERP, które usprawniają pracę działu księgowego, działu finansowego, a także działu płac i kadr. Piszemy także aplikacje ERP dedykowane różnym branżom, których funkcjonalności są dostosowane do specyfiki i skali ich działalności.
Wdrożenie systemu ERP pokazuje czasem, że dana firma potrzebuje dodatkowych modułów, których system ERP nie posiada w standardzie. Wtedy właśnie warto rozważyć opcję zlecenia napisania aplikacji ERP w pełni zintegrowanej z systemem Comarch ERP. Dzięki dedykowanym aplikacjom ERP wydajność pracowników wzrasta, gdyż nie tracą czasu na czasochłonne wprowadzanie danych, które można zaimportować jednym kliknięciem.

Skontaktuj się z ekspertem SEDKOMP
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Projektowanie aplikacji ERP
na miarę potrzeb użytkownika

Aplikacje ERP są tworzone z myślą o konkretnej grupie użytkowników i w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP. W dedykowanych systemach funkcje dopasowane są do specyficznych potrzeb Klienta, co pozwala zautomatyzować kluczowe procesy biznesowe i czas poświęcony na zadania, które są niezbędne, ale nie wnoszą wiele do firmy.
Zintegrowane systemy zarządzania to innowacyjne systemy dedykowane do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Większość systemów ERP pozwala na integrację z zewnętrznymi platformami oraz aplikacjami ERP. Nasze aplikacje ERP są tworzone, tak aby mogły funkcjonować kompatybilnie z systemami Comarch ERP. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje system ERP dla Twojej aplikacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.