Zarządzanie firmą o specyficznych potrzebach z Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum został zaprojektowany z myślą o firmach wymagających indywidualnego podejścia. Ta innowacyjna platforma, wyposażona w narzędzia Business Process Management. Jej funkcjonalności pozwalają na całkowitą lub częściową automatyzację procesów biznesowych zachodzących w firmie. System ten umożliwia zarządzanie międzynarodowym przedsiębiorstwem czy kompleksową obsługę sieci handlowej. Sprawdzi się także w organizacjach holdingowych.

Nasze wdrożenia

Comarch ERP Altum- najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Zintegrowany system ERP, jak Comarch ERP Altum, to niezbędne narzędzie dla każdej nowoczesnej firmy produkcyjnej czy handlowej. Wybierając Comarch ERP Altum, zyskujesz dostęp do zaawansowanych technologii, które usprawnią zarządzanie nawet bardzo dużą firmą o specyficznych wymaganiach. System, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, ułatwi obsługę niestandardowych procesów biznesowych i wspomoże właścicieli organizacji w wyznaczeniu kierunku rozwoju działalności.

System Comarch ERP Altum dla holdingów, firm zagranicznych, sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system ERP jest obecnie najlepszą platformą do zarządzania firmą. Sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie niezależnie od jego wielkości, rodzaju czy charakteru prowadzonej działalności. Wybierając oprogramowanie Comarch ERP Altum, zyskujesz dostęp do zaawansowanych technologii, które usprawnią procesy handlowo-magazynowe.

Comarch ERP Altum to system ERP, który przyspieszy realizację codziennych zadań w:

  • firmach zagranicznych,
  • sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
  • firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze,
  • organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami.

Comarch Altum: transformacja procesów biznesowych

Jednym z integralnych elementów systemu jest narzędzie Business Intelligence wyposażone w setki zdefiniowanych raportów. Wykorzystanie silnika BMP sprawiło, że koordynowanie pracy poszczególnych działów w firmie oraz kolejkowanie zadań, stało się jeszcze łatwiejsze. Dodatkowo system Comarch ERP Altum wspiera procesy controllingowe dzięki modułowi analizy BI (business intelligence). Wbudowane narzędzia Business Intelligence usprawniają zarządzanie, co sprawia, że przedsiębiorstwo ma możliwość generowania raportów biznesowych na podstawie aktualnych danych.

Jakie korzyści przyniesie firmie wdrożenie Comarch ERP Altum?

Platforma Comarch jest w pełni dostosowana do specyfiki firm międzynarodowych i rynków zagranicznych. Podobnie jak Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL ma modułową budowę, dlatego może być z łatwością zaadaptowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Jej funkcjonalność sprawia, że jest powszechnie wykorzystywana przez firmy międzynarodowe oraz organizacje holdingowe. Sprawdzi się także w sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych oraz firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze.

Najważniejsze zalety systemu Comarch ERP Altum:

  • Comarch ERP Altum umożliwia pełne wykorzystanie możliwości wielokanałowego dotarcia do klientów, a równocześnie pozwala na łatwe i równoległe zarządzanie zintegrowanymi kanałami sprzedaży.
  • Comarch ERP Altum został wyposażony w narzędzia, które integrują system ERP z aplikacjami mobilnymi. Pracownicy przedsiębiorstwa mają możliwość wykonywania pracy w terenie czy magazynie z użyciem aplikacji Comarch Mobile.
  • Program obsługuje wszystkie procesy handlowo-magazynowe w firmie. Dzięki możliwości prowadzenia wielu firm w jednym systemie, obszar handel-magazyn prowadzony jest niezależnie dla każdej z firm.
  • Dzięki zastosowanej technologii Comarch ERP Altum pozwala na kompletne dostosowanie systemu do potrzeb nie tylko branży czy firmy, ale również specyfiki niemal każdego zagranicznego rynku.

Zwiększ Konkurencyjność Twojej Firmy z Comarch Altum - Perfekcyjna Automatyzacja Procesów Biznesowych

Comarch ERP Altum daje możliwość prowadzenia wielu firm w jednym systemie ERP. Jego idea opiera się na możliwości centralnego sterowania i zarządzania podmiotami w ramach grupy przy jednoczesnej możliwości odrębnej konfiguracji każdego z nich. Comarch ERP Altum to system polski, który jest zgodny z krajowymi i unijnymi przepisami, i na bieżąco aktualizowany.

Jakie są możliwości i funkcjonalności Comarch ERP Altum?

Altum jest nowoczesnym rozwiązaniem Comarch, które powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla firm. Platforma łączy w sobie innowacyjną technologię, nowoczesne podejście biznesowe oraz wiedzę wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny finansów i rachunkowości. To unikatowe narzędzie przeznaczone do sprawnego zarządzania relacjami z kontrahentami i partnerami biznesowymi, które zapewni klarowną ewidencję zdarzeń związanych z obsługą i pozyskiwaniem podmiotów zainteresowanych podjęciem współpracy.
Na szczególną uwagę zasługuje międzynarodowość Comarch. Program obsługuje najbardziej wymagające środowiska biznesowe, gromadząc i zarządzając pełną informacją o klientach w intuicyjny sposób.

Finanse i księgowość

W systemie Comarch Altum istnieje możliwość prowadzenia pełnej księgowości w module Finanse i Księgowość. Dzięki funkcjonalności Comarch ERP, Altum pozwala na prowadzenie odrębnej i niezależnej księgowości dla każdego przedsiębiorstwa i centralne zarządzanie finansami wszystkich firm. W takim modelu praca księgowością przypomina raczej zarządzanie księgowością aniżeli rzeczywiste księgowanie. Co za tym idzie, wszystkie procesy wewnętrzne w firmie przebiegają sprawniej, a ryzyko błędu jest bardzo małe.

Kadry i płace

Comarch Altum wspiera pracę działów kadrowo-płacowych dzięki modułowi Kady i Płace oraz Comarch ERP HRM. System jest na bieżąco aktualizowany i zawsze zgodny z polskimi przepisami kadrowo-płacowymi. Moduł zintegrowany jest z programem Płatnik, co zapewnia wszystkie niezbędne rozliczenia z ZUS.

Handel i magazyn

Comarch Altum został wyposażony w moduł wspierający procesy handlowo- magazynowe. Comarch Altum pozwala na niezależne prowadzenie obszaru handlu i magazynu. Pozwala także na tworzenie struktur logistycznych w magazynie oraz bieżącą kontrolę stanów magazynowych.

Business Process Management

Comarch ERP Altum wyposażony został w inteligentne narzędzie Business Process Managemenet (BMP), które daje możliwość częściowej bądź całkowitej automatyzacji procesów biznesowych w firmie. Platforma ERP Altum pozwala zautomatyzować m.in. działania sprzedażowe, procesy logistyczne, procesy magazynowe, procesy handlowe i procesy finansowe (skuteczne zarządzanie finansami).

Business Intelligence w Comarch ERP Altum

Business Intelligence, czyli narzędzie wbudowane do ERP Altum, zapewnia wykonywanie rzetelnych i dynamicznych analiz biznesowych. Moduł BI dostarcza uporządkowaną informację zarządczą niezbędną w procesach decyzyjnych, która stanowi podstawę do podejmowania dalszych decyzji związanych z rozwojem firmy.

Firmy międzynarodowe

Dzięki rozwiązaniu Comarch ERP Altum bariera językowa nie jest problemem. System ERP posiada wielojęzyczny interfejs. Dodatkowo narzędzie jest bardzo elastyczne, co pozwala dostosować go do rynków międzynarodowych.

Wielofirmowość

Comarch ERP Altum stworzony jest z myślą o rozwiniętych firmach posiadających wiele oddziałów. W ERP Altum możliwe jest centralne prowadzenie holdingu lub zarządzanie osobno wszystkimi przedsiębiorstwami w jednym systemie. Centralne zarządzanie holdingiem pozwala na odgórne administrowanie pracy pozostałych jednostek przez firmę nadrzędną.

Modułowa budowa

Niezależne zarządzanie każdą z firm umożliwi wyodrębnienie księgowości, sprzedaży, logistyki od siebie i tworzenie elastycznych powiązań między nimi. W ERP Altum firma nadrzędna może prowadzić także swoją działalność operacyjną albo jedynie zarządzać i administrować podległymi jednostkami.

Sprzedaż internetowa e-commerce

Comarch ERP Altum umożliwia tworzenie kanałów e-commerce. W ERP Altum przedsiębiorstwo ma możliwość sprzedaży wielokanałowej oraz integrację systemu z platformami sprzedażowymi.

Aplikacje mobilne- mobilna obsługa Altum

Aplikacje mobilne Comarch ERP Mobile to narzędzie dostępne na urządzeniach mobilnych użytkowników. Comarch Mobile Sprzedaż i Comarch Mobile Zarządzanie pozwalają na pracę w terenie bez dostępu do komputera. Przyjazny interfejs sprawia, że zarządzanie sklepem internetowym jest jeszcze łatwiejsze.

Zarządzanie siecią handlową

Dzięki współpracy z Comarch Retail i Comarch WMS program umożliwia obsługę sieci handlowych i komunikacji między jednostkami sieci: sklep – centrala.

CRM

Comarch ERP Altum spośród systemów ERP wyróżnia się także tym, że ma możliwość automatyzacji procesów sprzedażowych dzięki aplikacji Altum CRM. Zarządzanie sprzedażą i danymi klientów detalicznych w module CRM pozwala na łatwiejszą obsługę klienta.

Chmura Altum

System dostępny jest w wersji chmurowej. Dostosowanie systemu Comarch do trendów rynkowych pozwoliło na stworzenie Comarch ERP Cloud. Bezpieczna chmura pozwoli zarządzać firmą w sposób zdalny.

Comarch Shipping

System Comarch ERP Altum jest zintegrowany z platformami firm kurierskich, co znacząco ułatwia proces nadawanie przesyłek. Firmy, posiadające Comarch ERP e-Sklep, mają ponadto możliwość konfiguracji harmonogramu automatycznej realizacji zamówień.

Skontaktuj się z ekspertem SEDKOMP
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Zarządzanie międzynarodową siecią handlową z
Comarch ERP Altum
systemu ERP dla firm handlowo- usługowych

Oprogramowanie Comarch ERP Altum to platforma dedykowana przedsiębiorstwom, których specyfika działalności wymaga indywidualnego podejścia. Platforma Comarch ERP Altum jest programem, który umożliwia automatyzację powtarzających się czynności, a także umożliwia wykonywanie analiz i prognoz biznesowych, dzięki narzędziu Business Intelligence. Spośród rozwiązań Comarch ERP, Comarch ERP Altum należy do dedykowanych firmom o skomplikowanej strukturze i specyficznych procesach biznesowych. System ERP Altum spełni oczekiwania najbardziej wymagających firm.

Poznaj korzyści i funkcje Comarch ERP Altum
wybierz optymalny zestaw rozwiązań dla swojej firmy

Dzięki systemowi Comarch ERP Altum zarządzanie siecią handlową może zostać ułatwione. System pozwala na prostsze zarządzanie firmą, także przedsiębiorstwem o charakterze międzynarodowym. Oprogramowanie Comarch ERP posiada przyjazny pulpit kontrahenta oraz wielojęzyczny interfejs, dlatego nie ma bariery językowej w korzystaniu z Comarch Altum przez pracowników z zagranicznych oddziałów.

Jeżeli chcesz usprawnić procesy handlowe swojej firmy, zagwarantować bezpieczeństwo danych i zintegrować system z aplikacjami mobilnymi, Comarch Erp Altum to rozwiązanie dla Ciebie. Program został zaprojektowany z myślą o rynku międzynarodowym, a jego modułowa budowa umożliwia tworzenie elastycznych powiązań i niezależne zarządzanie każdą z firm w jednym systemie. Wprowadź e-commerce na nowy poziom i przekonaj się, że Twoje działania sprzedażowe będą jeszcze lepiej skoordynowane.