Systemy ERP w branży budowlanej

Comarch ERP Twoje zaawansowane rozwiązanie dla firm budowlanych

0 +
certyfikatów
0 +
referencji
0 +
wdrożeń
0 +
Klientów

Zintegrowany system informatyczny ERP dla
firm budowlanych

Comarch ERP to oprogramowania ERP wdrażane w średnich i dużych firmach budowlanych. Są to inteligentne i zintegrowane systemy ERP dedykowane do zarządzania firmą budowlaną , które skutecznie wspierają procesy biznesowe.

Branża budowlana poprzez mnogość procesów jest obszarem działalności, który szczególnie potrzebuje wsparcia informatycznego jakim jest zaawansowany system ERP.

Efektywność a także terminowość w firmach budowlanych to niezwykle ważne aspekty działalności. Planowanie zapasów, efektywne zarządzanie produkcją, zasobami ludzkimi, czy koordynacja pracy sprzętu- to tylko niektóre aspekty, które z powodzeniem wspiera system Comarch ERP.

W celu efektywnego zarządzania wewnętrznymi procesami w firmie budowlanej niezbędne jest oprogramowanie branżowe- system ERP dostosowany do zarządzania

Wdrożenie systemu informatycznego w firmie budowlanej pozwoli na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem, kontrolę wydatków, kontrolę procesów produkcyjnych a co za tym idzie- optymalizację wydatków i ponoszonych kosztów w firmie.

Korzyści związane z wróżeniem systemu ERP w firmie działającej w branży budowlanej są mierzalne i wymierne w każdym obszarze. System ERP wraz z budową modułową daje możliwość rozszerzanie funkcjonalności wraz z nowymi potrzebami firmy.

System ERP wspomaga wzrost konkurencyjności firmy budowlanych. Rozwój firm budowlanych sprawia, że potrzebują one zaawansowanych narzędzi- systemów klasy ERP do sprawnego zarządzania projektami w firmie. Coraz więcej firm budowlanych wdraża systemy ERP i z powodzeniem używa systemu ERP w codziennej pracy przedsiębiorstwa.

Oferujemy Państwu wdrożenia systemu ERP, opiekę serwisową powdrożeniową ERP. Proponujemy Państwu dedykowany system ERP- oprogramowanie Comarch ERP- Comarch ERP XL lub Comarch ERP Altum dla firm deweloperskich i firm budowlanych o skomplikowanych procesach biznesowych wymagających elastycznego i spersonalizowanego podejścia. W przypadku niestandardowych procesów, dla klientów wymagających od systemu ERP specyficznych funkcjonalności, proponujemy pisanie autorskich aplikacji dostosowanych do niestandardowych potrzeb.

Korzyści
Kontrola
Raporty
Zarządzanie
Analizy
Magazyn
Automatyzacja
Praca mobilna
OCR

Nasze wdrożenia

asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.

SEDKOMP prosto
Blog ekspercki
Aleksandra Antczak

Marka PROSTO automatyzuje sprzedaż wielokanałową z systemami Comarch i SEDKOMP

Odkryj, jak polska marka odzieżowa PROSTO osiągnęła sukces poprzez zastosowanie strategii wielokanałowej sprzedaży i automatyzacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak z pomocą zaawansowanych narzędzi IT, takich jak systemy Comarch, PROSTO zrewolucjonizowało swoje procesy zamówień, zarządzanie magazynem i sprzedaż na eventach, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy.

Case Study
Aleksandra Antczak

Wdrożenie systemu do obsługi zgłoszeń Sedkomp-SOZ i integracja z Comarch ERP Optima w firmie myQ

Firma myQ, znana z wysokiej jakości produktów kuchennych i łazienkowych, postawiła na technologię, aby usprawnić swoje procesy obsługi zgłoszeń. Z pomocą systemu SedkompSOZ, myQ zoptymalizowało procesy, zmniejszając czas odpowiedzi na reklamacje aż o 30% i znacznie usprawniając komunikację zewnętrzną. W artykule omówimy kluczowe aspekty wdrożenia, integracji z Comarch ERP Optima i korzyści wynikających z takiego połączenia. Odkryj, jak innowacyjne narzędzia mogą przekształcić tradycyjne firmy, przyczyniając się do lepszego zarządzania zasobami i zwiększając zadowolenie klientów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wdrożeniu systemu obłsugi zgłoszeń w firmie myQ.

Case Study
Aleksandra Antczak

Wdrożenie Systemu Automarże w Comarch Optima z wykorzystaniem Comarch BI Point dla firmy TIOMAN

Odkryj, jak firma TIOMAN, specjalizująca się w projektach drogowych, usprawniła zarządzanie swoimi projektami poprzez wdrożenie Systemu Automarże w Comarch Optima z wykorzystaniem Comarch BI Point. Dowiedz się, jak te innowacje technologiczne przyczyniły się do zwiększenia efektywności operacyjnej, lepszej kontroli kosztów i możliwości precyzyjnego wyliczania marżowości projektów w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do lektury naszego najnowszego studium przypadku

ERP w firmie budowlanej

Wdrożenie systemu ERP- funkcje i zalety dla firm budowlanych

Wdrożenie oprogramowania ERP jako systemu zarządzania firmą budowlaną to świetne rozwiązanie. Wykorzystanie systemów ERP w firmie branży budowlanej to świetne rozwiązanie do obsługi firmy budowlanej. System ERP posiada wiele funkcjonalności niezbędnych w procesie zarządzania projektami budowlanymi. W przypadku przedsiębiorstw budowlanych system informatyczny może zautomatyzować wiele procesów, w tym sprzedażowych, a także pozwoli lepsze i efektywniejsze zarządzanie gospodarką magazynową (rozmieszczeniem materiałów budowlanych, procesem zakupowym), zautomatyzować wprowadzanie dokumentów poprzez system zarządzania dokumentami- elektroniczny obieg dokumentów, zautomatyzowanie procesów technologicznych, planowanie produkcji, zarządzanie sprzętem budowlanym, monitorowanie realizacji projektu, czy zarządzanie produkcją budowlaną.

W swoistej działalności firmy budowlanej do efektywnego zarządzania konieczne jest stałe monitorowanie działalności firmy- statusu projektów, stanów magazynowych itp. System ERP wykorzystuje algorytmy stworzone do monitorowania wielu procesów biznesowych i postępu prac.

Implementacja systemu ERP w przedsiębiorstwach branży budowlanej daje nie tylko możliwości lepszego zarządzania projektami budowlanymi, czy produkcją. Systemy ERP wspierają zarządzanie firmą w sposób kompleksowy poprzez dodatki i aplikacje do Comarch ERP takie jak Business Intelligence– analizy biznesowe, analizy controllingowe, czy WMS. Działalność firmy budowlanej warto optymalizować poprzez kompleksowe systemy ERP.

Wdrożenie systemów ERP w firmie budowlanej powinno być poprzedzone analizą potrzeb. Taka analiza umożliwi wybór kompleksowego systemu ERP, który będzie skutecznie wspierał zarządzanie projektami budowlanymi, zarządzaniu nieruchomościami, zarządzanie magazynem, realizację prac budowlanych i całościowe zarządzanie w firmie wykonawczej budowlanej.

System informatyczny w prowadzeniu firmy budowlanej

Rozbudowane funkcjonalności systemów ERP sprawiają, że stają się one nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Oprogramowanie branżowe dedykowane firmom budowlanym wpiera właścicieli firm budowlanych w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Firma wdrażając system ERP zyskuje wiele możliwości automatyzacji swojego biznesu, a więc i optymalizacji czasu pracy pracowników oraz zasobów firmy, ponadto system ERP to zaawansowane technologiczne narzędzie, dzięki którym eliminujemy błędy spowodowane czynnikiem ludzkim oraz eliminujemy niekontrolowane wypływy z firmy, a więc znacznie wpływa na kontrolę kosztów za pomocą kontroli wewnętrznych procesów.

Firma, która zdecydowała się na realizację projektu wdrożeniowego, ma w rękach oprogramowanie- rozwiązanie ERP, z którym może skutecznie rozwijać swój biznes.

Zachęcamy właścicieli firm budowlanych do rozważenia wdrożenia systemu Comarch ERP. Systemy ERP w firmach budowlanych zapewniają ich managerom dostęp do skutecznych narzędzi zarządczych.