Skontaktuj się z ekspertem SEDKOMP
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Nasze aplikacje ERP

comarch wms
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Moduł automatycznego wystawiania dokumentów handlowych z Comarch WMS

W dzisiejszych czasach cyfryzacja procesów biznesowych jest kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Dlatego warto inwestować w narzędzia, które usprawniają i automatyzują codzienną pracę, takie jak autorska aplikacja dedykowana do systemu Comarch WMS. Jej głównym zadaniem jest automatyczne wystawianie dokumentów handlowych. Zanurzmy się w jej kluczowe funkcjonalności.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Comarch REST API do Comarch ERP XL

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego technologia REST API jest kluczem do nowoczesnej i efektywnej integracji systemów? Odkryj główne korzyści, jakie przynosi wdrożenie REST API, i dowiedz się, jak może ono odmienić Twój biznes.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Importer do zestawień flotowych do Comarch ERP XL

Importer do zestawień flotowych to nasza autorska aplikacja, dzięki której możesz łatwo importować duże ilości danych flotowych. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami tej aplikacji.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Platforma logistyczna do Comarch ERP XL

Platforma logistyczna, czyli dedykowana aplikacja modułowa, która skutecznie wspiera funkcjonowanie logistyki w firmie. Aplikacja dedykowana systemowi Comarch ERP XL. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami naszej aplikacji.

Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Eksporter plików WF/WAPRO Mag do Comarch ERP Optima

Eksporter plików WF/WAPRO Mag do aplikacja, dzięki której można łatwo przenosić dane między systemem Comarch ERP Optima a systemami WF i WAPRO MAG. Przeczytaj jak działa nasza autorska aplikacja.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Importer plików do Comarch ERP XL

Importer plików to aplikacja, która skutecznie wspiera import dużej ilości danych do systemu Comarch ERP XL. Zapraszamy do zapoznania się, czym jest importer plików do Comarch ERP XL.

Aplikacje ERP dostosowane do potrzeb firmy- pisanie aplikacji ERP
Projektowanie i pisanie aplikacji ERP na potrzeby danej firmy, klienta polega na zebraniu wymagań biznesowych i wdrożeniu rozwiązania ERP zgodnie z nimi.
Systemy ERP zostały rozbudowane, dzięki czemu dają wiele możliwości w procesie cyfryzacji firmy. Integracja aplikacji ERP z systemem Comarch ERP to proces możliwy. Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, które ma bardzo konkretnie i niestandardowe wymagania, dzięki dedykowanym aplikacjom ERP jest dużo efektywniejsze.
Aplikacje ERP i system ERP umożliwia automatyzację wielu procesów, które przysparzają firmom problemów. Dzięki dodatkom do ERP- aplikacjom ERP użytkowanie systemów ERP przynosi firmom ogromne korzyści w postaci optymalizacji czasu i kosztów.
Dedykowane aplikacje ERP są projektowane zgodnie z odgórnie założonymi celami i potrzebami. W pierwszej kolejności tworzenia aplikacji następuje analiza potrzeb Klienta oraz określenie potrzebnych funkcjonalności.
Zebrane dane analityczne wykorzystywane są w dedykowanych aplikacjach ERP.
Aplikacje ERP dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa wspierają i poprawiają procesy w firmie. Oprócz dużych aplikacji, tworzymy małe dodatki ERP, które usprawniają pracę działu księgowego, działu finansowego, działu płac i kadr. Oprócz tego piszemy aplikacje ERP dedykowane różnym branżom- z funkcjonalnościami dostosowanymi do branży i odpowiadającymi potrzebom danej branży.
Wdrożenie systemu ERP pokazuje czasem, że dana firma potrzebuje dodatkowych funkcjonalności, których system ERP nie posiada w standardzie. Wtedy właśnie warto rozważyć opcję zlecenia napisania aplikacji ERP w pełni zintegrowanej z systemem Comarch ERP.
Dzięki dedykowanym aplikacjom ERP wydajność pracowników wzrasta, gdyż nie tracą czasu na czasochłonne wprowadzanie danych, które można zaimportować jednym kliknięciem.

Aplikacje ERP szyte są na miarę potrzeb firmy. W dedykowanych aplikacjach ERP funkcje dopasowane są do specyficznych potrzeb Klienta. Aplikacje ERP są w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP. Dedykowane aplikacje ERP automatyzują procesy biznesowe, optymalizują czas poświęcony za zadania, które są niezbędne, ale nie wnoszą wiele do firmy.

Zintegrowane systemy zarządzania- systemy ERP są to systemy dedykowane do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Większość systemów ERP pozwala na integrację z zewnętrznymi platformami oraz aplikacjami ERP. Nasze aplikacje ERP są tworzone, tak aby mogły funkcjonować kompatybilnie z systemami Comach ERP.