Program ERP dla biur rachunkowych

System ERP w biurze rachunkowym

0 +
certyfikatów
0 +
referencji
0 +
wdrożeń
0 +
Klientów

Program księgowy dla
biura rachunkowego

Oprogramowaniem ERP dedykowanym i proponowanym biurom rachunkowym jest Comarch ERP Optima.

Jest to system ERP wspierający codzienną pracę Biura Rachunkowego. Umożliwiający kontrolę i zarządzanie zasobami oraz procesami w firmie klienta biura rachunkowego, czy biura podatkowego.

Dzięki pracy na jednej bazie danych, wprowadzone dane w jednym obszarze systemu są natychmiast widoczne

w pozostałych obszarach.

Comarch ERP Optima to program księgowy stworzony z myślą o optymalizacji pracy biura rachunkowego, biura podatkowego, czy doradcy podatkowego.

Oprogramowanie Comarch ERP Optima pozwala na seryjne wykonywanie pewnych operacji, a to optymalizuje czas i nakład pracy pracowników biura rachunkowego.

Moduł Biuro Rachunkowe to moduł wpierający codzienną pracę księgowego w odniesieniu do bazy klientów. Dzięki usłudze Comarch ERP Biuro Rachunkowe dane klientów zgromadzone są w jednym miejscu. Dodatkowo właściciel biura rachunkowego może wykonać raporty księgowości, które pozwalają biurom na kontrolowanie i wgląd w czas pracy poświęcony na rzecz danego klienta.

W nowoczesnym biurze rachunkowym występuje internetowa wymiana dokumentów, co umożliwia Comarch ERP Optima. W dzisiejszych czasach biuro rachunkowe oferujące zdalne usługi bez konieczności bezpośrednich spotkań to powoli standard. Dzięki Comarch ERP możesz obsługiwać swoich klientów w pełni zdalnie. Comarch ERP Optima pozwala biurom mobilną wymianę danych rozliczeniowych. raportów księgowych, czy inny informacji.

Zarządzanie biurem rachunkowym dzięki Comarch ERP Optima jest dużo prostsze. Analizy i raporty umożliwiają biurom rachunkowym na wgląd do bieżących danych swojej firmy oraz firm klientów.

Korzyści
Księgowość
Kasa/Bank
Płace i kadry
Analizy
Chmura
Automatyzacja

ERP w firmie biurze rachunkowym

Rozwiązanie ERP dla biura rachunkowego

Comarch ERP Optima dla bur rachunkowych oferuje poniższe funkcjonalności:

 • Moduły Comarch ERP- księga podatkowa, księga handlowa, środki trwałe, płace i kadry- czyli najważniejsze moduły niezbędne do prowadzenia rozliczeń
 • Internetowa wymiana dokumentów- mechanizm, który zapewnia bezpieczne przekazywanie dokumentów między dwoma instalacjami Comarch ERP Optima, np. między systemem klienta a biura rachunkowego.
 • Comarch Moje Biuro Rachunkowe- darmowa aplikacja dla klientów biur do komunikacji.
 • Coamrch ERP Optima analizy BI dla biura rachunkowego- Comarch ERP analizy pozwala na budowanie raportów i analiz na podstawie informacji wprowadzonych do systemu informatycznego.
 • Comarch BI Point Menadżer- dostępna w modelu chmurowym usługa, która pozwala biurom rachunkowym na wymianę informacji pomiędzy biurem rachunkowym a klientami.
 • Obsługa Comarch PPK- obsługa firm w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych.
 • iKsięgowość24- usługa, w której firmy mogą znaleźć odpowiednie dla siebie biuro rachunkowe online, a biura rachunkowego mogą oferować swoje usługi.

Klientom Comarch ERP możemy zaoferować także chmurową wersję Comarch ERP Optima. Comarch ERP Optima chmura posiada te same funkcjonalności, co Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej.

Comarch ERP Optima moje BR

Comarch Moje BR Biuro Rachunkowe to bezpłatny program Comarch ERP do fakturowania i komunikacji klienta z biurem rachunkowym, czy biurem podatkowym. Program Comarch Biuro Rachunkowe to aplikacja mobilna na Android oraz iOS. Aplikacja ma prosty interfejs, dlatego jest przyjazna dla użytkownika. Aplikacja moje BR pozwala biurom rachunkowym na internetową komunikację i przesyłanie bieżących rozliczeń, faktur, czy innych dokumentów kosztowych niezbędnych w prowadzeniu małej firmy.

Aplikacja pozwala internetowym biurom rachunkowym, a także stacjonarnym na szybką komunikację za pomocą wbudowanego komunikatora. Dodatkowo osobie prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, klientowi biura pozwala na szybkie wystawianie faktur sprzedaży, dodawanie dokumentów kosztowych- także ich zdjęć, dzięki Comarch OCR oraz daje podgląd aktualnego stanu zobowiązań. Comarch moje BR pozwala na zdalną komunikację i prowadzenie biura rachunkowego.

Funkcjonalności systemu Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe

Comarch ERP Optima pozwala na:

 • Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów dzięki ERP Optima Księga Podatkowa
 • prowadzenie pełnej księgowości
 • ewidencję podatku VAT oraz wysyłka elektronicznych deklaracji
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych, dzięki modułowi Comarch ERP Optima Środki Trwałe
 • prowadzenie pełnej obsługi kadrowo- płacowej dzięki Modułowi ERP Optima Kadry i Płace
 • wysyłkę JPK, PPK i e-sprawozdań
 • prowadzenie raportów i analiz dzięki Comarch ERP Optima analizy BI- raporty dotyczące płatności, zakupów, sprzedaży itp

Comarch ERP Optima to oprogramowanie ERP, które wdrażane jest w małych i średnich firmach a także w biurach rachunkowych. Jest to intuicyjny system ERP, który wspiera i optymalizuje pracę w wielu firmach. Naszą specjalizacją są wdrożenia systemu Comarch ERP Optima w biurach rachunkowych. Pomagamy naszym klientom nie skonfigurować system ERP, szkolimy ich a także świadczymy usługi wsparcia w trakcie użytkowania systemu ERP.

Korzyści z użytkowania systemu Comarch ERP

 • Zawsze aktualne wersji systemu informatycznego- program jest na bieżąco aktualizowany do aktualnych zmian w przepisach.
 • Comarch Optima to dostęp do danych kiedykolwiek chcesz, gdziekolwiek jesteś- wybierz Comarch ERP, jeżeli cenisz sobie obsługę zdalną firmy.
 • Dostęp do społeczności Comarch ERP, gdzie możesz wymieniać się spostrzeżeniami i doświadczeniami z użytkowania systemu.
 • Intuicyjny interfejs, dzięki czemu bez probemu obsłużysz program.
 • Program księgowy Comarch to polski system, dzięki czemu jest lepiej dostosowanych do polskich przepisów.
 • Usługi księgowe świadczone w systemie Comarch ERP Optima to gwarancja jakości i szybka wymiana danych.