Efektywne zarządzanie złożonymi procesami biznesowymi z Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to system klasy ERP, który spełni oczekiwania każdego mikroprzedsiębiorcy. Jego największym atutem jest wielomodułowość, dzięki czemu użytkownicy płacą dokładnie za te funkcje programu, z których aktualnie korzystają. System ERP XT został zaprojektowany z myślą o intuicyjnym i prostym użytkowaniu, dlatego jego interfejs jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Jeżeli szukasz intuicyjnego rozwiązania w przystępnej cenie do zarządzania firmą o niewielkiej skali działalności, program Comarch XT będzie rozwiązaniem dla Ciebie.

Nasze wdrożenia

asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.

Comarch ERP XT dla małych firm

Program ERP XT to aplikacja Comarch ERP integrująca i automatyzująca najważniejsze procesy związane z prowadzeniem małego biznesu. To nowoczesny program online, który skutecznie łączy ze sobą sprzedaż stacjonarną, wystawianie faktur online, księgowość i magazyn. Biorąc pod uwagę, że jest to system modułowy, użytkownik może samodzielnie dokonać wyboru modułów, które są mu potrzebne do efektywnego zarządzania mikrofirmą.

Zoptymalizuj Strukturę Firmy z Comarch ERP XT - Skorzystaj z Innowacyjnych Funkcji

 • Program Comarch ERP XT to system dedykowany najmniejszym firmom i JDG. System umożliwia wykonywanie działań niezbędnych przy takiej skali działalności. Dzięki niemu wystawisz faktury online, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty sprzedaży oraz rozliczysz się z urzędami. W Comarch ERP XT możesz prowadzić także Księgę Przychodów i Rozchodów, a także pełną księgowość kontową.

  To jednak nie wszystkie korzyści, jakie niesie za sobą wybór Comarch:

  • Użytkownicy mogą wystawiać faktury online od ręki – z ERP XT wystawisz fakturę w zaledwie 10 sekund.
  • Możesz szybko dodawać dokumenty kosztowe oraz skuteczniej kontrolować zaległe płatności (także z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej).
  • Dzięki technologii OCR zaoszczędzisz czas i wprowadzisz dane z faktur kosztowych automatycznie do aplikacji.
  • Moduł BI Point pomoże kontrolować kondycję przedsiębiorstwa dzięki przejrzystym raportom wyników firmy dostępnych w formie gotowych szablonów.

  System integruje i automatyzuje najważniejsze procesy związane z prowadzeniem biznesu. Aplikacja efektywnie łączy sprzedaż stacjonarną, wystawianie faktur online, księgowość i magazyn. Wybierając wyższe pakiety, możesz prowadzić pełną księgowość, ewidencję zakupów i sprzedaży VAT czy też składać deklaracje VAT.

ERP XT - biznesowe decyzje z dowolnego miejsca na świecie

Możesz zarządzać swoją mikro firmą, gdziekolwiek jesteś. Dodatkowo system jest zawsze aktualny z przepisami i posiada nowoczesny, intuicyjny interfejs. Dzięki ERP XT prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej i mikro przedsiębiorstwa może być w pełni intuicyjne. Systemy ERP wspierają procesy biznesowe i wpływają na wyniki firmy. Comarch XT jest intuicyjnym programem umożliwiającym samodzielne prowadzenie małej firmy. Dzięki pracy programu w chmurze możesz uzyskać wgląd w dane firmy z dowolnego miejsca na świecie i kiedykolwiek potrzebujesz. Program umożliwia wystawianie faktur, dokumentów kosztowych online.

Korzyści z wdrożenia ERP XT w małej firmie

XT jest oprogramowaniem ułatwiającym codzienną pracę w firmie. To system ERP zgodny z polskimi przepisami. Co ważne, ma on także możliwość integracji z innymi rozwiązaniami Comarch, np. moduł POS, e-sklep, e-sale, OCR i analizy BI POINT.

Co zyskujesz, wdrażając rozwiązania ERP w swojej firmie?

 • Dostęp z każdego urządzenia
 • Prostotę obsługi
 • Zgodność z przepisami
 • Intuicyjny i przyjazny interfejs

Comarch ERP XT posiada wiele funkcjonalności niezbędnych do prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, np. faktury, magazyn, kasa, bank, raporty BI, księga podatkowa, księga handlowa, deklaracje VAT, rejestr VAT sprzedaży, wystawianie dokumentów sprzedaży, rejestracja faktur kosztowych, generowanie JPK.

System ERP XT pozwala na ewidencję ryczałtową. Dzięki aplikacji wystawianie faktur, prowadzenie ewidencji przychodów, rejestrów VAT, ewidencji wynagrodzeń, środków trwałych jest możliwie intuicyjne i proste. Codziennie grupa specjalistów pracuje nad programem, aby użytkownicy mieli dostęp do zaawansowanych funkcjonalności, takich jak: raporty BI, OCR (optyczne rozpoznawanie faktur), e-Sklep i portal zakupowy wszystko.pl, Comarch e-Sale. W ramach dodatkowego pakietu możesz skorzystać z usługi księgowej i zlecić prowadzenie księgowości poprzez portal iKsięgowość24.

Comarch ERP XT - postaw na bezpieczeństwo Twojej firmy

Program posiada wielojęzyczny interfejs (polski, angielski, francuski i niemiecki) i jest dostępny w chmurze, dzięki czemu masz możliwość zarządzania firmą z dowolnego miejsca na świecie. Wersja chmurowa jest w pełni bezpieczna, dlatego przedsiębiorstwo nie musi bać się o bezpieczeństwo danych firmy.

Skontaktuj się z nami, aby poznać system Comarch i przetestować bezpłatnie system ERP XT.

Dlaczego warto zainwestować w Comarch ERP XT
- opinie użytkowników

Usprawnij pracę w swojej firmie z Comarch ERP XT. Poznaj najważniejsze funkcjonalności systemu ERP Comarch:

 • Obsługa pliku JPK – w związku z regulacjami podatkowymi przedsiębiorcy mają obowiązek składania do urzędu comiesięcznego Jednolitego Pliku Kontrolnego JPK-VAT. W systemie Comarch ERP XT zrobisz to jednym kliknięciem.
 • Szybka faktura – Comarch ERP XT to system do wystawiania faktur VAT, faktury VAT marża, wystawianie faktur proforma i dokumentów hadlowych.
 • Aplikacja mobilna – zarządzaj firmą i wystawiaj faktury w aplikacji internetowej bądź aplikacji mobilnej. Rób to, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.
 • Prosta sprzedaż detaliczna– moduł POS to aplikacja dedykowana aplikacjom mobilnym przeznaczona dla sprzedawców pracujących na stanowiskach kasowych. Moduł Comarch ERP zaprojektowany jest po to, by sprzedawcy mogli w pełni skupić się na kliencie.
 • Obsługa magazynu– dzięki aplikacji możesz nadzorować stany i przeprowadzać inwentaryzację, spis z natury, obsługę kodów EAN. Zarządzaj magazynem jeszcze skuteczniej i wyeliminuj błędy.
 • Raporty i analiza– jedną z funkcjonalności Comarch ERP jest tworzenie analiz, tabel i wykresów na podstawie danych finansowych.

Wykup dostęp roczny i korzystaj z programu z poziomu przeglądarki internetowej bądź dowolnego urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Po zakupie produktu otrzymasz wirtualny kod, za pomocą którego aktywujesz program. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą!

Comarch ERP XT
- wiesz, za co płacisz!

Wybierz moduły, które są niezbędne w codziennej pracy i płać wyłącznie za te funkcjonalności, które są Ci niezbędne.

Sprawdź, co jeszcze oferuje program:

 • obsługę transakcji w walutach obcych;
 • edytor wydruków;
 • wysyłanie dokumentów mailem;
 • wielopoziomowy plan kont;
 • bilans otwarcia;
 • schematy księgowe;
 • comiesięczny pakiet 20 darmowych stron Comarch OCR.

Ile kosztuje Comarch ERP XT? Cena może być zróżnicowana w zależności od liczby modułów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.