Innowacyjne systemy ERP Comarch: nowoczesne oprogramowanie dla Twojej firmy

Comarch to aplikacje projektowane przez wykwalifikowanych specjalistów, które znajdują zastosowanie zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej lub handlowej ułatwi planowanie i optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej oraz pozyskiwanie dokładniejszych informacji o klientach.
ERP wspiera nie tylko dział sprzedaży, ale także kadry i płace, automatyzując procesy biznesowe, ułatwiając budżetowanie, a także bieżące raportowanie i analizę danych. To także doskonałe wsparcie dla średnich firm, które przewidują rozszerzenie działalności i chcą mieć pewność, że w razie potrzeby będą mogły swobodnie rozbudowywać funkcjonalności systemu.

Systemy Comarch ERP

Oferujemy systemy do zarządzania klasy ERP, które wspomogą codzienne procesy biznesowe. Przeprowadzimy rzetelną analizę potrzeb Twojego biznesu, wskażemy kompleksowe rozwiązanie, a następnie wykonamy wdrożenie systemu. Zaproponujemy także dedykowane moduły do zarządzania firmą i zadbamy o to, aby były w pełni zintegrowane z pozostałymi aplikacjami.

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to intuicyjny, łatwy w obsłudze i nowoczesny system ERP stworzony dla małej firmy i średniego przedsiębiorstwa. Program jest na tyle funkcjonalny, że z powodzeniem sprawdzi się także w biurze rachunkowym. Składa się z wielu modułów, dzięki czemu można go łatwo rozbudować.

Comarch BI (Business Intelligence)

Business Intelligence (BI) to aplikacja wspomagająca procesy decyzyjne w firmie na podstawie danych controllingowych. Comarch BI umożliwia przekształcenie dużych ilości danych w informację zarządczą niezbędną w procesie decyzyjnym.

Comarch ERP Altum

System ERP dedykowany dużym firmom, których specyfika działalności wymaga indywidualnego podejścia. Comarch ERP Altum ma wielojęzyczny interfejs i jest dostosowany do potrzeb firm międzynarodowych.


Comarch ERP XL

System Comarch ERP XL to najbardziej rozbudowane narzędzie klasy ERP dla średnich i dużych firm oraz biur rachunkowych. Jego największą zaletą jest modułowa budowa, która pozwala dopasować funkcje aplikacji do potrzeb danego przedsiębiorstwa i swobodnie rozszerzać funkcjonalności w przypadku rozwoju firmy.

Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to narzędzie wspierające kluczowe procesy biznesowe w małej firmie oraz jednoosobowej działalności gospodarczej. Dzięki aplikacji zyskasz możliwość wystawiania faktur VAT czy wprowadzania faktur kosztowych w zaledwie kilka sekund.

Comarch ERP WMS

Comarch WMS to narzędzie wspierające kluczowe procesy w zakresie gospodarki magazynowej. Dzięki aplikacji WMS zyskasz funkcjonalności skutecznie automatyzujące prace w magazynach.Skontaktuj się z ekspertem SEDKOMP
Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci opiekę informatyczną i dedykowane rozwiązanie.

Nasze wdrożenia

asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.

SEDKOMP prosto
Blog ekspercki
Aleksandra Antczak

Marka PROSTO automatyzuje sprzedaż wielokanałową z systemami Comarch i SEDKOMP

Odkryj, jak polska marka odzieżowa PROSTO osiągnęła sukces poprzez zastosowanie strategii wielokanałowej sprzedaży i automatyzacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak z pomocą zaawansowanych narzędzi IT, takich jak systemy Comarch, PROSTO zrewolucjonizowało swoje procesy zamówień, zarządzanie magazynem i sprzedaż na eventach, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy.

Case Study
Aleksandra Antczak

Wdrożenie systemu do obsługi zgłoszeń Sedkomp-SOZ i integracja z Comarch ERP Optima w firmie myQ

Firma myQ, znana z wysokiej jakości produktów kuchennych i łazienkowych, postawiła na technologię, aby usprawnić swoje procesy obsługi zgłoszeń. Z pomocą systemu SedkompSOZ, myQ zoptymalizowało procesy, zmniejszając czas odpowiedzi na reklamacje aż o 30% i znacznie usprawniając komunikację zewnętrzną. W artykule omówimy kluczowe aspekty wdrożenia, integracji z Comarch ERP Optima i korzyści wynikających z takiego połączenia. Odkryj, jak innowacyjne narzędzia mogą przekształcić tradycyjne firmy, przyczyniając się do lepszego zarządzania zasobami i zwiększając zadowolenie klientów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o wdrożeniu systemu obłsugi zgłoszeń w firmie myQ.

Case Study
Aleksandra Antczak

Wdrożenie Systemu Automarże w Comarch Optima z wykorzystaniem Comarch BI Point dla firmy TIOMAN

Odkryj, jak firma TIOMAN, specjalizująca się w projektach drogowych, usprawniła zarządzanie swoimi projektami poprzez wdrożenie Systemu Automarże w Comarch Optima z wykorzystaniem Comarch BI Point. Dowiedz się, jak te innowacje technologiczne przyczyniły się do zwiększenia efektywności operacyjnej, lepszej kontroli kosztów i możliwości precyzyjnego wyliczania marżowości projektów w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do lektury naszego najnowszego studium przypadku

Wdrożenie systemu ERP - etapy

Wdrożenie systemu ERP pozwoli zautomatyzować wiele czynności i zwiększyć kontrolę nad zasobami. Biorąc pod uwagę, że narzędzia klasy ERP są bardzo rozbudowane, zadbamy o odpowiednie przeszkolenie pracowników, dzięki czemu będziesz mógł zacząć pracę już po kilku dniach od zaimplementowania narzędzia. Zapewnimy kompleksowe wsparcie specjalistów z zakresu e-commerce, finansów, logistyki, produkcji i zarządzania.

Jak wygląda proces wdrożenia systemu ERP?

1. Analiza przedwdrożeniowa

Nasi specjaliści zapoznają się z Twoimi oczekiwaniami i ocenią, czego potrzebujesz. W zależności od skali działalności i indywidualnych wymagań zaproponujemy wdrożenie systemu Comarch ERP XL, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT, Comarch ERP Altum lub Comarch BI.

2. Instalacja i konfiguracja systemu ERP

Wykonamy wdrożenie wybranego oprogramowania klasy ERP oraz dedykowanych modułów (opcjonalnie).

3. Integracja i migracja danych

Przeniesiemy dane z poprzedniego systemu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nie ma obawy, że dojdzie do jakichkolwiek naruszeń w zakresie przekazywania danych poufnych.

4. Szkolenia i pomoc

Zapewniamy kompleksową pomoc zarówno na etapie wdrożenia, jak i późniejszej obsługi narzędzia. Wykonamy także rozbudowę programu o nowe funkcjonalności, jeżeli firma zmieni profil działalności lub rozszerzy ją na nowe rynki.

Comarch ERP:
doskonałe systemy dla skutecznego zarządzania procesami

Niektóre przedsiębiorstwa, realizujące wysokospecjalistyczne procesy biznesowe, oraz firmy międzynarodowe, potrzebują systemów ERP o rozszerzonych funkcjonalnościach. W takim przypadku oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które pozwalają na zabezpieczanie danych i pełną integrację z pozostałymi aplikacjami.

Oferujemy także bogaty pakiet aplikacji mobilnych wspomagających obszary sprzedaży, zarządzania magazynem czy inwentaryzacji. Zaprojektujemy dedykowane rozwiązanie wspierające obsługę procesów biznesowych w dużych firmach działających na rynku polskim i zagranicznym. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? W przypadku pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.