Serwis informatyczny Comarch

Serwis ERP- opieka powdrożeniowa

0 +
zrealizowanych zgłoszeń
0 +
obsłużonych użytkowników
0 +
przeprowadzonych wdrożeń
0 +
obsłużonych firm

Serwis ERP, serwis techniczny po wdrożeniu systemu Comarch ERP

Po pomyślnie przeprowadzonym wdrożeniu gwarantujemy naszym Klientom wsparcie powdrożeniowe systemu Comarch ERP- serwis powdrożeniowy ERP. Jest to niezwykle ważna składowa wdrożenia systemu informatycznego ERP. W trosce o bezpieczeństwo i komfort korzystania, a także o zmieniające się potrzeby firm opieka serwisowa ERP obejmuje nie tylko bieżącą pomoc w obsłudze systemu ERP. Proces ewolucji firm trwa, dlatego monitorując ten proces możemy zaoferować swoim Klientom wprowadzanie nowych usprawnień w trakcie trwania opieki serwisowej ERP programu Comarch ERP .
Dzięki doświadczonemu zespołowi konsultantów oraz programistów świetnie rozumiemy potrzeby naszych klientów, potrafimy dostosować system do Twoich potrzeb, a tym samym – usprawnić procesy biznesowe. Skupiamy się na czynnościach serwisowych i podchodzimy do nich indywidualnie. Nie działamy schematami, bo wiemy, że użytkownicy systemu Comarch są różni i mają różne potrzeby. To z kolei sprawia, że możesz w pełni skupić się na zwiększaniu przewagi nad konkurencją.
Serwis programu Comarch ERP może być dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy.

Dzięki doświadczonemu zespołowi konsultantów oraz programistów świetnie rozumiemy potrzeby naszych klientów, potrafimy dostosować system do Twoich potrzeb, a tym samym – usprawnić procesy biznesowe. To z kolei sprawia, że możesz w pełni skupić się na zwiększaniu przewagi nad konkurencją.

Korzyści
Konsultacje online
Doświadczeni konsultanci
Dedykowany system zgłoszeń
Rozwój systemu ERP

Wsparcie i serwis Comarch

Wdrożenie Comarch ERP- co dalej?
Firma SEDKOMP jest partnerem Comarch i zapewnia szerokie wsparcie powdrożeniowe, czyli serwis powdrożeniowy ERP w ramach Asysty. Klientom, którzy zakupili oprogramowanie Comarch oferujemy serwis programu Comarch. Istnieje możliwość podpisania indywidualnej umowy serwisowej na serwis techniczny ERP Comarch, która gwarantuje bieżące wsparcie obsługi systemu Comarch użytkowników z gwarantowanym czasem reakcji.
W celu zapewnienia komfortu, swobody pracy oraz bezpieczeństwa SEDKOMP wspiera firmy powdrożeniowo- prowadzimy serwis informatyczny ERP ich systemów informatycznych. Posiadamy dedykowany dział wsparcia powdrożeniowego- help-desk zajmujący się bieżącym wsparciem ERP i serwisem ERP.
Dział ten wspiera użytkowników w codziennym użytkowaniu systemu ERP zapewniając ciągłość funkcjonowania firmy. Serwis ERP polega na bieżącym wsparciu powdrożeniowym użytkowników systemów ERP Comarch. Comarch serwis umożliwia swobodne korzystanie z opieki serwisowej i tworzenie zleceń w ramach świadczonych usług serwisowych.
Serwis ERP w zakresie systemu Comarch może uwzględniać zapis zleceń cyklicznych w ramach których realizowane są cykliczne, powtarzalne zadania serwisowe ERP.
Opieka serwisowa ERP

Wsparcie techniczne, wsparcie powdrożeniowe w ramach umowy serwisowej to gwarantowany czas reakcji na zgłoszenie. 

Zgłoszenia nadawane w ramach świadczonych usług serwisowych Comarch trafiają do dedykowanego systemu zgłoszeń ERP. To system zgłoszeń serwisowych pozwala firmie zlecenia serwisowe przypisać do odpowiedniego serwisanta i przypisać im priorytet. Podczas tworzenia zlecenia serwisowego generuje się automatyczny numer zgłoszenia ERP.

Serwis informatyczny Comarch ERP to zachowanie ciągłości pracy systemu ERP w firmie. Przyjmowane zlecenia serwisowe realizowane są niezwłocznie.

Serwis powdrożeniowy ERP to dedykowany zespół doświadczony konsultantów tworzenie zleceń serwisowych w niezwykle prosty sposób.

Prace rozliczane w systemie roboczogodzin wynikających z indywidualnych potrzeb danej firmy zgodnie z ustalonymi zasadami obsługi serwisu.

Serwis oprogramowania uwzględnia bezpłatne konsultacje telefoniczne w ramach umowy na serwis powdrożeniowy ERP. 

Serwis ERP oprogramowania Comarch ERP to gwarancja ciągłości działania systemu. Wszelkie wątpliwości i usterki rozwiązywane są zdalnie w ramach opieki serwisowej ERP. W ramach pakietu możliwe jest także wgrywanie przez naszych specjalistów nowych wersji systemu ERP.

Nasz blog

Ekspercki