Sprzedaż i serwis kas fiskalnych w Siedlcach

Kasy fiskalne online i drukarki fiskalne

0 +
serwisowanych kas
0 +
obsłużonych fiskalizacji
0 +
obsłużonych firm
0 +
zaprogramowanych kas

Niezbędne do prowadzenia biznesu kasy fiskalne online i drukarki fiskalne

Obowiązek ewidencjonowania sprzedaży na kasie fiskalnej online nałożony jest na sprzedawcę towarów i usług przez FISKUS. Wielu przedsiębiorców zmuszonych jest do zakupu kasy fiskalnej i posiadania kasy fiskalnej ze względu na przepisy podatkowe. Przepisy te definiują kiedy przedsiębiorca ma obowiązek ewidencjonowania sprzedaży na urządzeniach fiskalnych online, czyli na kasach fiskalnych.

Brak przestrzegania przepisów dotyczących kas rejestrujących, skutkuje nałożeniem kar grzywny.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń fiskalnych- kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, kas fiskalnych online, wirtualnych kas fiskalnych itp. Nasza oferta skierowania jest do klientów szukających rozwiązań zarówno w pracy mobilnej, jak i stacjonarnej. Jeśli jesteś w grupie przedsiębiorców i musisz posiadać kasę fiskalną, zgłoś się do nas! Pomożemy dobrać Ci odpowiednią kasę fiskalną do Twojej branży i Twojego biznesu. Świadczymy także szereg usług związanych z kasami fiskalnymi- przeglądy kas fiskalnych, programowanie kas fiskalnych, wczytywanie kodów do kas fiskalnych, serwis kas fiskalnych, likwidacja kas fiskalnych i inne. 

Marki

Kasy fiskalne i drukarki fiskalne Siedlce

Zakup kasy fiskalnej i rejestracja urządzania fiskalnego w urzędzie

Jeżeli okazało się, że jesteś objęty obowiązkiem ewidencjonowania sprzedaży na urządzeniu fiskalnym, jesteś zobowiązany do zakupu i obsługi kasy fiskalnej w swojej firmie.

W pierwszej kolejności wybierz licencjonowanego dostawcę kas fiskalnych i urządzeń fiskalnych. Jeżeli zdecydujesz się na wybór SEDKOMP doradzimy Ci funkcjonalną kasę fiskalną do ewidencji sprzedaży odpowiednią dla Twojej branży. Często będzie to mobilna kasa fiskalna online WiFi. W odróżnieniu od tradycyjnych kas fiskalnych, które stosuje się w dużych firmach sprzedażowych, jak dyskonty spożywcze, mobilna kasa jest poręczną i można ją schować do szuflady. W przypadku kas większych, zintegrowanych z systemami POS istnieje możliwość rozbudowy kasy o skanery kodów i czytniki kodów.

Po nakreśleniu oczekiwań co do kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej, wybierany jest producent kasy. W naszej ofercie posiadamy kasy fiskalne Novitus, kasy fiskalne Posnet i kasy fiskalne Elzab.

Jeżeli wybrana została konkretna kasa fiskalna lub drukarka fiskalna, następuje finalizacja i zakup kasy. Ważne, żeby Twoja kasa fiskalna mogła łączyć się online z repozytorium kas. W ramach zakupu kasy fiskalnej, firma SEDKOMP gwarantuje niezbędną do funkcjonowania obsługę serwisową kas.

Nasza rola nie kończy się na sprzedaży kas fiskalnej- tutaj dopiero rozpoczyna się nasza współpraca- obsługa Twojej kasy fiskalnej. W pierwszej kolejności nasi certyfikowani specjaliści- serwisanci kas fiskalnych i drukarek fiskalnych online ustalą z Tobą ilość kodów towarowych, nazwy towarów, które chcesz wprowadzić do kasy fiskalnej, ustalą dane, które będą drukować się na Twoich paragonach- włącznie z Twoim logo.

Następnie kasa zostanie zaprogramowana- wgrane zostaną kody produktów, a do urzędu skarbowego wysłane zostanie odpowiednie zgłoszenie o tym, że rozpocznie się ewidencja sprzedaży Twojej firmy na konkretnym urządzeniu fiskalnym- to wszystko zostanie na stałe zapisane w pamięci kasy fiskalnej.

Po zainstalowaniu kasy fiskalnej zapewnimy Ci szkolenie z obsługi kasy fiskalnej, czy innego urządzania fiskalnego. Pokażemy jak używać kasy fiskalnej- jak wystawiać raport fiskalny, paragony fiskalne, jak zrobić kopię elektroniczną, poinstruujemy co zrobić gdy pamięć fiskalnej kasy się zapełni, jak dodać kod towarowy. Dzięki szkoleniu, obsługa użytkowania kasy będzie dużo prostsza i klarowna.

Dodatkowo ustawodawca zobowiązał użytkownika kasy fiskalnej do przeglądów technicznych. Przedsiębiorca zobowiązany jest zrobić przegląd kasy fiskalnej co najmniej raz na 2 lata. Przegląd techniczny kasy jest obowiązkowy i nałożony przez ustawodawcę. Jeżeli nie zgłosisz kasy fiskalnej do przeglądu technicznego, FISKUS może nałożyć na Ciebie karę grzywny.

Oprócz przeglądów technicznych prowadzimy serwis urządzeń fiskalnych. W przypadku awarii kasy fiskalnej, zgłoś się do nas. Zagwarantujemy Ci obsługę serwisową kasy fiskalnej, czy urządzania fiskalnego. Dodamy dla Ciebie kody towarowe, usuniemy awarię kasy fiskalnej, zajmiemy się gdy pamięć kasy fiskalnej się zapełni, rozbudujemy kasę w Twojej firmie.

Oprócz kompleksowych usług serwisowych kas i drukarek fiskalnych, oferujemy usługi likwidacji kasy i wyrejestrowania kasy fiskalnej.

Jaką kasę fiskalną wybrać?

Kategorii kas fiskalnych jest sporo. W zależności od tego dla kogo kasa fiskalna jest wybierana, inne urządzenie, czy inny producent kasy sprawdzi się lepiej.

W przypadku kas dedykowanych salonom fryzjerskim, salonom kosmetycznym są małe, tanie kasy o poręcznej budowie z wbudowanym WiFi.

Usługi związane z rozbudowaną sprzedażą będą preferowały stacjonarne kasy online z możliwością rozbudowy o dodatkowe urządzania- skanery i czytniki kodów.

Dla mechanika samochodowego użytkowanie kasy powinno być intuicyjne i szybkie, więc najlepsze będą kasy fiskalne i drukarki fiskalne online z pojemną pamięcią kasy.

Autonomiczne kasy fiskalne online sprawdzą się także u dentysty i lekarza. Dodatkowo często branża medyczna wybiera mobilne, małe i poręczne kasy fiskalne online.

Szeroki wybór kas fiskalnych sprawia, że możemy dostosować swój wybór do tego jaki biznes prowadzimy. W zależności od charakteru wykonywanej działalności i oczekiwań możemy wybrać inną kasę fiskalną online

Zapraszamy do SEDKOMP! Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzanie, z którego bez przeszkód będziesz mógł korzystać.

Nasz blog

Ekspercki

Doświadczony i certyfikowany dostawca kas fiskalnych, drukarek fiskalnych. W swojej ofercie oprócz sprzętu fiskalnego posiada skanery kodów kreskowych, etykiety termiczne, rolki kasowe, kolektory danych, wagi etykietujące, wagi kalkulacyjne, wagi niekalkulacyjne, wagi do zabudowy, wagi pomostowe a także system sprzedaży Small Business, Wapro-MAG.

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus, serwis kas, fiskalizacja w miastach Siedlce, Łuków, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Mordy, Międzyrzec Podlaski, Zbuczyn, Węgrów, Kałuszyn, Stoczek Łukowski, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Mrozy, Wiśniew, Garwolin, Łochów, Hajnówka, Mińsk Mazowiecki.