Eksporter plików WF/WAPRO Mag do Comarch ERP Optima

Eksporter plików WF/WAPRO Mag do aplikacja, dzięki której można łatwo przenosić dane między systemem Comarch ERP Optima a systemami WF i WAPRO MAG. Przeczytaj jak działa nasza autorska aplikacja.

Z naszego artykułu dowiesz się:

Czym jest eksporter plików WF/ WAPRO Mag do Comarch ERP Optima?

Eksporter plików służy do automatycznego przenoszenia dokumentów z rożnych systemów magazynowych do Comarch ERP Optima. Aplikacja działa w modelu importu dokumentów operacyjnych z systemu zewnętrznego do Comarch ERP Optima.

WFMag Optima
WFMag Optima

Eksporter plików jest szczególnie przydatnym narzędziem w biurach rachunkowych, gdzie klienci dostarczają duże ilości danych księgowo- operacyjnych. Dzięki aplikacji proces wprowadzania dokumentów jest zautomatyzowany oraz zoptymalizowany. Biuro rachunkowe otrzymuje dane w pliku, który importowany jest wprost do systemu księgowego.

WFMag Optima
WFMag Optima

Jakie pliki importuje aplikacja?

Aplikacja importuje : dokumenty handlowe (FA,PA,FZ), dokumenty finansowe KP/KW i PO/PW , rozliczenia zapłaconych dokumentów.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji?

Główną wartością dodaną użytkowania aplikacji jest optymalizacja czasu oraz pieniędzy. Dzięki aplikacji przenoszenie dokumentów trwa kilka minut.

Aleksandra Antczak

Aleksandra Antczak

Marketing Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Inne nasze autorskie aplikacje
comarch wms
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Moduł automatycznego wystawiania dokumentów handlowych z Comarch WMS

W dzisiejszych czasach cyfryzacja procesów biznesowych jest kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw. Dlatego warto inwestować w narzędzia, które usprawniają i automatyzują codzienną pracę, takie jak autorska aplikacja dedykowana do systemu Comarch WMS. Jej głównym zadaniem jest automatyczne wystawianie dokumentów handlowych. Zanurzmy się w jej kluczowe funkcjonalności.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Małgorzata Jerominiak

Comarch REST API do Comarch ERP XL

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego technologia REST API jest kluczem do nowoczesnej i efektywnej integracji systemów? Odkryj główne korzyści, jakie przynosi wdrożenie REST API, i dowiedz się, jak może ono odmienić Twój biznes.

Comarch ERP XL
Autorskie aplikacje
Aleksandra Antczak

Importer do zestawień flotowych do Comarch ERP XL

Importer do zestawień flotowych to nasza autorska aplikacja, dzięki której możesz łatwo importować duże ilości danych flotowych. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami tej aplikacji.