Niedźwiedzie Biznesu 2023- SEDKOMP z wyróżnieniem

SEDKOMP NIEDŹWIEDZIE BIZNESU

Z naszego artykułu dowiesz się:

SEDKOMP wyróżniony w plebiscycie Niedźwiedzi Biznesu 2023!

Firma SEDKOMP została niedawno uhonorowana w kategorii ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO podczas gali Niedźwiedzie Biznesu 2023. To wydarzenie, które odbyło się w malowniczym Zamku Janów Podlaski, zgromadziło wiele osobistości ze świata biznesu, nauki i polityki.

Nagroda w ramach plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu przyznawana jest przedsiębiorcom z zaangażowaniem działającym na rzecz rozwoju południowego Podlasia i Polesia Lubelskiego, dlatego tym bardziej czujemy się wyróżnieni jako firma przyczyniająca się do rozwoju obszaru Polski wschodniej- Lubelszczyzny.

Była to czwarta edycja tej prestiżowej gali, podczas której wręczane są statuetki przedsiębiorcom. Wydarzenie to poprzedzone było dwudniową II Konferencją Naukową „Podatki – ubezpieczenia – przedsiębiorczość”. Eksperci i specjaliści poruszali tam ważne kwestie związane z gospodarką i społecznością.

fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk
Aneta Sierakowska
Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Aneta Sierakowska

Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
lean management
Blog ekspercki

Lean management – co to jest i dlaczego warto znać tę ideę?

Lean Management – w odróżnieniu od akademickich strategii zarządzania – jest koncepcją inspirowaną sprawdzonymi i efektywnymi praktykami przemysłowymi. To system ukierunkowany na generowanie coraz wyższych zysków dzięki tworzeniu maksymalnej wartości dla klienta przy jednoczesnym wykorzystaniu minimalnych zasobów. Sprawdź, jak wykorzystać to podejście biznesowe w praktyce i jakie narzędzia mogą okazać się szczególnie pomocne.

inwentaryzacja
Blog ekspercki

Inwentaryzacja po nowemu – z nami możesz ją przyspieszyć!

Okresowe ustalania lub sprawdzanie drogą inwentaryzacji rzeczywistych stanów magazynowych i wartości majątku firmy to coś więcej niż obowiązek wynikający z Ustawy o Rachunkowości. Sporządzenie precyzyjnego spisu faktycznego wszystkich rzeczowych i finansowych składników majątkowych zapewnia również ciągłość procesów magazynowych, ułatwia dostęp do danych dotyczących towarów oraz daje szanse na wykrycie ewentualnych błędów i nadużyć. Aby usprawnić realizację tych zadań, warto skorzystać z możliwości, jakie daje system Comarch WMS.

KSEF W COMARCH
Blog ekspercki

System ERP – ile kosztuje?

Decyzja o zakupie i wdrożeniu systemu ERP ma charakter strategiczny, dlatego powinna być poprzedzona gruntowną analizą potrzeb przedsiębiorstwa. Proces identyfikacji i oceny wymagań pozwala ustalić, czy firma dysponuje odpowiednimi zasobami, aby zaimplementować tak rozbudowane rozwiązanie. Sprawdź, z jakimi kosztami wiąże się ta inwestycja i co wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego oprogramowania.