Niedźwiedzie Biznesu 2023- SEDKOMP z wyróżnieniem

Z naszego artykułu dowiesz się:

SEDKOMP wyróżniony w plebiscycie Niedźwiedzi Biznesu 2023!

Firma SEDKOMP została niedawno uhonorowana w kategorii ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO podczas gali Niedźwiedzie Biznesu 2023. To wydarzenie, które odbyło się w malowniczym Zamku Janów Podlaski, zgromadziło wiele osobistości ze świata biznesu, nauki i polityki.

Nagroda w ramach plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu przyznawana jest przedsiębiorcom z zaangażowaniem działającym na rzecz rozwoju południowego Podlasia i Polesia Lubelskiego, dlatego tym bardziej czujemy się wyróżnieni jako firma przyczyniająca się do rozwoju obszaru Polski wschodniej- Lubelszczyzny.

Była to czwarta edycja tej prestiżowej gali, podczas której wręczane są statuetki przedsiębiorcom. Wydarzenie to poprzedzone było dwudniową II Konferencją Naukową „Podatki – ubezpieczenia – przedsiębiorczość”. Eksperci i specjaliści poruszali tam ważne kwestie związane z gospodarką i społecznością.

fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk
Aneta Sierakowska

Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.