Partner Roku Comarch 2023- SEDKOMP laureatem konkursu Comarch

partner roku comarch 2023 sedkomp

Z naszego artykułu dowiesz się:

SEDKOMP po raz kolejny Partnerem Roku Comarch 2023!

🏆 Jesteśmy dumni i podekscytowani ogłaszając, że zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Partner Roku 2023 Comarch” podczas tegorocznej gali Partnerów Comarch! 🌟

To ogromne wyróżnienie jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale również potwierdzeniem naszego zaangażowania w doskonałość i jakość.

Chcielibyśmy podziękować zespołowi SEDKOMP- naszym Pracownikom za ich nieustające zaangażowanie i pasję, która doprowadziła naszą firmę do tego osiągnięcia.

Ta nagroda jest także dowodem na naszą zdolność do doskonałego wdrażania rozwiązań Comarch ERP Optima, co przekłada się na naszą zdolność do dostarczania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Dziękujemy COMARCH za zaufanie i przyznanie nam nagrody. To dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług.

Dziękujemy również naszym Klientom za ich wsparcie i zaufanie. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą wspólną drogę ku sukcesowi.

Aneta Sierakowska

Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.