Partner Roku Comarch 2023- SEDKOMP laureatem konkursu Comarch

partner roku comarch 2023 sedkomp

Z naszego artykułu dowiesz się:

SEDKOMP po raz kolejny Partnerem Roku Comarch 2023!

🏆 Jesteśmy dumni i podekscytowani ogłaszając, że zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Partner Roku 2023 Comarch” podczas tegorocznej gali Partnerów Comarch! 🌟

To ogromne wyróżnienie jest dla nas nie tylko zaszczytem, ale również potwierdzeniem naszego zaangażowania w doskonałość i jakość.

Chcielibyśmy podziękować zespołowi SEDKOMP- naszym Pracownikom za ich nieustające zaangażowanie i pasję, która doprowadziła naszą firmę do tego osiągnięcia.

Ta nagroda jest także dowodem na naszą zdolność do doskonałego wdrażania rozwiązań Comarch ERP Optima, co przekłada się na naszą zdolność do dostarczania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Dziękujemy COMARCH za zaufanie i przyznanie nam nagrody. To dla nas ogromne wyróżnienie, a jednocześnie motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług.

Dziękujemy również naszym Klientom za ich wsparcie i zaufanie. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą wspólną drogę ku sukcesowi.

Aneta Sierakowska
Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Aneta Sierakowska

Aneta Sierakowska

Service Level Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
COMARCH XL
Blog ekspercki

Unowocześnianie parku maszynowego – dlaczego jest tak ważne?

Dbałość o utrzymanie dobrej kondycji maszyn to warunek niezakłóconego i płynnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Niestety, firmy często odwlekają modernizację do momentu, gdy sprzęt zaczyna zawodzić i dochodzi do awarii. To duży błąd! Bogate zaplecze techniczne i stale modernizowany, nowoczesny park maszynowy, nie tylko pozwolą zbudować renomę na rynku, ale także zapobiegną sytuacji, w której nie będziesz mógł zrealizować zamówienia ze względu na zbyt małe moce przerobowe lub awaryjność maszyn. W tym tekście szczegółowo przedstawiamy znaczenie unowocześniania parku maszynowego dla ogólnej kondycji przedsiębiorstwa. Zapraszamy do lektury!

Blog ekspercki

Określanie wymagań dla systemów informatycznych i aplikacji – jak zrobić to dobrze?

Wybór odpowiedniego systemu IT dla firmy to kluczowa decyzja, która pociąga za sobą szereg konsekwencji. Jeżeli chcesz mieć pewność, że oprogramowanie ERP (ang. Enterprise Resource Planning, czyli Planowanie Zasobami Przedsiębiorstwa) jest w pełni dostosowane do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z naszych porad.

Blog ekspercki

Bezpieczeństwo danych w firmie – jak chronić siebie i klientów?

Dane, udostępnione przez osoby zatrudnione, klientów czy kandydatów na pracowników, powinny być przechowywane w kontrolowanych warunkach i zabezpieczone przy użyciu odpowiednich środków technicznych. Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, przyjęte przez Parlament UE i Radę UE w kwietniu 2016 roku, reguluje kwestie związane z gromadzeniem wrażliwych danych przez podmiot przetwarzający. W jaki sposób firmy powinny zabezpieczać szczególne kategorie danych osobowych, aby spełnić wymogi RODO?