Skorzystaj z dofinasowania na nasze szkolenia

kfs sedkomp siedlce

Z naszego artykułu dowiesz się:

Dofinansowania na szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego- KFS!

Wraz z nowym rokiem, ruszyła kolejna pula środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego👩‍🏫. Pula środków przewidziana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wynosi 2 915 400,00 zł 💰

Środki są przeznaczone tylko dla osób spełniających 📝minimum jeden z priorytetów wydatkowania ustalonych przez Ministra właściwego do spraw pracy.

Dofinansowanie jest dla osób zatrudnionych na etacie – niezależnie od jego wymiaru.

Nabór wniosków o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego rusza już w lutym❗

Chcesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia w ramach KFS?

Skonsultuj się z naszym ekspertem i zobacz co możemy Ci zaproponować!

Chętnie pomożemy Państwu zarówno z dopasowaniem szkoleń do bieżących potrzeb, jak i z wypełnieniem wniosku o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zainteresowani?


Zapraszamy do kontaktu!

Aleksandra Antczak

Aleksandra Antczak

Marketing Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
asaj sedkomp comarch erp xl
Blog ekspercki
Aneta Sierakowska

Wdrożenie Comarch ERP XL w firmie Asaj. Film promocyjny z wdrożenia

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesowym, efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest kluczem do sukcesu. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest implementacja zaawansowanych systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL. W SEDKOMP mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Asaj, by zrealizować takie wdrożenie, które skutecznie przetransformowało ich działalność.

Case Study
Małgorzata Jerominiak

Optymalizacja procesów biznesowych w Lisek.App dzięki Comarch ERP Optima- jak wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania w q-commerce?

W dobie rosnących oczekiwań klientów dotyczących szybkości dostaw, firma Zorro Delivery Sp. z o.o., prowadząca popularną aplikację mobilną Lisek.App, stanęła przed wyzwaniem usprawnienia swoich procesów biznesowych. Kluczowym elementem tej transformacji stało się wdrożenie systemu Comarch ERP Optima, w którym to przedsięwzięciu firma SEDKOMP odegrała kluczową rolę.