Skorzystaj z dofinasowania na nasze szkolenia

kfs sedkomp siedlce

Z naszego artykułu dowiesz się:

Dofinansowania na szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego- KFS!

Wraz z nowym rokiem, ruszyła kolejna pula środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego👩‍🏫. Pula środków przewidziana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wynosi 2 915 400,00 zł 💰

Środki są przeznaczone tylko dla osób spełniających 📝minimum jeden z priorytetów wydatkowania ustalonych przez Ministra właściwego do spraw pracy.

Dofinansowanie jest dla osób zatrudnionych na etacie – niezależnie od jego wymiaru.

Nabór wniosków o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego rusza już w lutym❗

Chcesz skorzystać z dofinansowania na szkolenia w ramach KFS?

Skonsultuj się z naszym ekspertem i zobacz co możemy Ci zaproponować!

Chętnie pomożemy Państwu zarówno z dopasowaniem szkoleń do bieżących potrzeb, jak i z wypełnieniem wniosku o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zainteresowani?


Zapraszamy do kontaktu!

Aleksandra Antczak
Aleksandra Antczak

Marketing Manager

Aleksandra Antczak

Aleksandra Antczak

Marketing Manager

Szukasz wsparcia w zakresie IT i nowych technologii?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, bądź zadzwoń + 25 644 60 50

Polecane artykuły
lean management
Blog ekspercki

Lean management – co to jest i dlaczego warto znać tę ideę?

Lean Management – w odróżnieniu od akademickich strategii zarządzania – jest koncepcją inspirowaną sprawdzonymi i efektywnymi praktykami przemysłowymi. To system ukierunkowany na generowanie coraz wyższych zysków dzięki tworzeniu maksymalnej wartości dla klienta przy jednoczesnym wykorzystaniu minimalnych zasobów. Sprawdź, jak wykorzystać to podejście biznesowe w praktyce i jakie narzędzia mogą okazać się szczególnie pomocne.

inwentaryzacja
Blog ekspercki

Inwentaryzacja po nowemu – z nami możesz ją przyspieszyć!

Okresowe ustalania lub sprawdzanie drogą inwentaryzacji rzeczywistych stanów magazynowych i wartości majątku firmy to coś więcej niż obowiązek wynikający z Ustawy o Rachunkowości. Sporządzenie precyzyjnego spisu faktycznego wszystkich rzeczowych i finansowych składników majątkowych zapewnia również ciągłość procesów magazynowych, ułatwia dostęp do danych dotyczących towarów oraz daje szanse na wykrycie ewentualnych błędów i nadużyć. Aby usprawnić realizację tych zadań, warto skorzystać z możliwości, jakie daje system Comarch WMS.

KSEF W COMARCH
Blog ekspercki

System ERP – ile kosztuje?

Decyzja o zakupie i wdrożeniu systemu ERP ma charakter strategiczny, dlatego powinna być poprzedzona gruntowną analizą potrzeb przedsiębiorstwa. Proces identyfikacji i oceny wymagań pozwala ustalić, czy firma dysponuje odpowiednimi zasobami, aby zaimplementować tak rozbudowane rozwiązanie. Sprawdź, z jakimi kosztami wiąże się ta inwestycja i co wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego oprogramowania.