sedkomp - przewaga dzięki doświadczeniu

SEDKOMP jest integratorem rozwiązań informatycznych w wielu branżach. Naszą główną specjalizacją jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do zarządzania dla przedsiębiorstw o różnej skali działalności. 

W branży informatycznej działamy od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb zmieniającego się rynku, regulacji a także cyfryzacji procesów biznesowych i zmieniających się perspektyw w sferze budowania oraz prowadzenia biznesu. 

Dewiza

Naszą dewizą jest dbanie o rozwój firm naszych klientów niezależnie od tego, kiedy do nas dołączą i jak długo z nami pozostaną. We wszystkich swoich działaniach identyfikujemy z klientami i wspieramy ich interesy.

Zespół

Jesteśmy organizacją, w której pracownicy odgrywają kluczową rolę. Każdy z pracowników jest specjalistą w swojej dziedzinie i mimo, że każdy jest inny, wzajemnie inspirujemy się do działania.

Jakość

Jakość oferowanych przez nas usług pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom zmieniającej się rynkowej oraz cyfrowej rzeczywistości. Angażujemy się w działania na rzecz budowania lepiej funkcjonującego świata IT.
Zadowolenie klientów
97%
Wskaźnik sukcesu
98%

Masz pytania?

Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na każde pytanie!