serwis

Możemy Państwu zaoferować fachowość i odpowiedzialność działań. Oprócz standardowych napraw komputerów i systemów operacyjnych, które zrobi praktycznie każdy punkt serwisowy, wykonujemy naprawy bardziej zaawansowane (monitory, drukarki, specyficzne konfiguracje). Usługi informatyczne to nasza specjalność.

 
serwis sedkomp

Sytuacje krytyczne

W sytuacjach krytycznych (brak kopii danych) potrafimy, o ile jest to możliwe, odzyskać dane klienta w wielu systemach użytkowych. Świadczymy szybkie usługi informatyczne. Firmom rozwojowym proponujemy umowy serwisowe, które z reguły nie tylko skracają czas reakcji serwisu, ale pozwalają też dzięki systematycznie robionym przeglądom i konserwacjom znacznie obniżyć awaryjność sprzętu i dolegliwość samych awarii.

Projektowanie

Nasz serwis zajmuje się także projektowaniem i wykonaniem sieci teleinformatycznych. W dorobku mamy setki sieci logicznych i elektrycznych – od najmniejszych w małych zakładach po duże obliczone na kilkaset punktów dostępowych. Projekty i pomiary wykonują inżynierowie ze stosownymi uprawnieniami.

Na życzenie wykonujemy także pomiary i certyfikacje sieci logicznych. W tym obszarze również możemy poszczycić się rozwiązaniem kilku tajemniczych i niezwykle uciążliwych problemów naszych użytkowników. usługi informatyczne siedlce to usługi IT siedlce super.

Masz pytania?

Nasz zespół specjalistów chętnie odpowie na każde pytanie!